Hadise yaz sezonunu açtı! Bikinili pozlarına beğeni yağdı

Magazin gündeminin mercek altına aldığı isimlerden biri olan 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, yaza erken girdi. Kıbrıs’ta sahne alan Hadise’nin ‘Day & Night’ notuyla yayınladığı bikinili pozlarına kısa süre içerisinde övgü dolu yorumlar ve binlerce beğeni geldi.

Bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıkan Hadise, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde sezonu açtığına dair pozlarını sevenlerinin beğenisine sunmuştu.

“ANNE, ZENGİN ADAM BENİM”

Güzel şarkıcı, kısa sürede 163 bin beğeni alan gönderisine; dünyaca ünlü meslektaşı Cher’in 1996’da verdiği bir röportajda kullandığı, bir efsane haline gelen “Anne, zengin adam benim!” cümlesini yazmıştı.

EVLİLİKLERİ BEŞ AYDA BİTTİ

Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra Mart 2022’de nişanlanmış, iki ay sonra da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftin mutluluğu ise kısa sürmüş ve beş ay sonra Ekim 2022’de evliliklerini sonlandırmışlardı.

“KRALİÇE”

Son zamanlarda adı aşk iddialarına karışan şarkıcı, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Güzel isim, yayınladığı bikinili pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Hadise’ye kısa süre içerisinde: ‘Kraliçe’, ‘Her şey seninle güzel’, ‘Bakmalara doyamıyoruz’ gibi yorumlar geldi.

İşte Hadise’nin çok konuşulan bikinili pozları…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir